محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

۰۴۱ - ۳۷۲۲۶۶۳۰ - ۳۷۲۴۷۰۷۷ 
قیمت و موجودی کالاها به روز می باشد.
 

درباره ما

درباره ما

اهداف و چشم اندازها

فروشگاه اینترنتی من و دیجیتال با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات در گروه‌ لوارم خانگی به صورت تخصصی و جلب رضایت کامل مشتری طوریکه همه در سراسر کشور خدمات یکسان دریافت کنند، پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هرنقطه ای از کشور که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، به صورت پرداخت در محل (ویژه سازمان ها و کارکنان طرف قرارداد) و همچنین از طریق درگاه بانک و ارسال رایگان به سراسر کشور، تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

خدمات مشتریان

تمام سعی و تلاش تیم من و دیجیتال این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، قیمت های فوق العاده، ارسال رایگان، تخفیف و حمایت بیشتر از مشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است. بعلاوه، استفاده از سیستم مرجوعی کالا نیز جزو مزیت های کاری ما محسوب می شود که به خریداران عزیز این امکان را می دهد که در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده به هر دلیل، بتوانند محصول رو مرجوع کرده و هزینه آن را به طور کامل دریافت کنند. علاوه بر این ها، سیستم پشتیبانی تلفنی و اینترنتی فروشگاه ما،همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.

وجه تمایز من و دیجیتال با سایر فروشگاه‌های اینترنتی

دیدگاه فروشگاه اینترنتی من و دیجیتال، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست. به همین دلیل، کالاها و خدمات این فروشگاه دارای طیف وسیع و مردم پسند بوده و دارای خدمات پس از فروش می باشند. استفاده از سیستم مرجوعی کالا، که این امکان را به خریدار می دهد تا در صورت عدم رضایت از کالا به هر دلیل، محصول را مرجوع کرده و بتواند هزینه آن را بطور کامل دریافت کنند.
همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه اقدام کنید.

من و دیجیتال حق انتشار برای من و دیجیتال محفوظ است.