محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

۰۴۱ - ۳۷۲۲۶۶۳۰ - ۳۷۲۴۷۰۷۷ 
قیمت و موجودی کالاها به روز می باشد.
روزهای جمعه امکان پاسخگوئی تلفنی وجود ندارد.
 

شیوه های پرداخت و حمل

روش های پرداخت:

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران من و دیجیتال می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت من و دیجیتال و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

2- پرداخت در محل تحویل ( کارکنان سازمان های طرف قرارداد)

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی (سازمان ها و کارکنان طرف قرارداد (بانک های ملی، کشاورزی و سینا)) که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، من و دیجیتال این امکان را نیز فراهم آورده است که، هزینه را هنگام تحویل سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
- پرداخت با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه ماموران تحویل سفارش
- پرداخت نقدی در محل تحویل

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

3- پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند (ویژه سازمان ها و کارکنان طرف قرارداد) می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
شماره ی کارت 6037991898097161 بانک ملی به نام اصغر نوجوان

روش های ارسال:

1- تحویل ویژه من و دیجیتال

من و دیجیتال با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل (ویژه سازمان ها و کارکنان طرف قرارداد)، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. ارسال سفارشات در روزهای یکشنبه،سه شنبه و پنجشنبه انجام میشود و هزینه ارسال رایگان خواهد بود. با توجه به نوسانات ارز و محدودیت کالا امکان تاخیر در ارسال سفارش وجود دارد و در صورت تمایل مشتری وجه بازپرداخت خواهد شد. محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) خواهد بود. لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

2- ارسال رایگان در سراسر کشور

ارسال رایگان فروشگاه اینترنتی من و دیجیتال ویژه همه محصولات موجود در سایت است.

3- ارسال با پست

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 4 تا 6 روز می باشد. هزینه ارسال محصولات رایگان می باشد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید: tntsearch.post.ir

من و دیجیتال حق انتشار برای من و دیجیتال محفوظ است.